Doktor

Prof. Dr. Özgür Öztürk Kimdir?

Prof. Dr. Özgür Öztürk Kimdir?

Prof. Dr. Özgür Öztürk Kimdir?

Prof. Dr. Özgür Öztürk Kimdir? Ağırlıklı olarak iletişim problemleri, evlilik sorunları ve erken ergenlik sıkıntıları alanında hastalarına hizmet veren Prof. Dr. Özgür Öztürk, 49 yaşındadır. Eğitim hayatının tamamını İzmir’de geçirmiştir. Ege Üniversitesi’nden 1997 yılında mezun olmuştur. Yine aynı üniversitede uzmanlığını alan Öztürk, tez çalışmasını ise “Şizofrenide Obsesif Kompulsif Belirtiler” konusunda yapmıştır.

Tecrübeler

“Şizofrenide Obsesif Kompulsif Belirtiler” isimli tezi “Journal of Psychiatry and Clinical Neurosciences” adlı saygın dergide çıkmıştır.

Avrupa Psikiyatri Birliği (AEP) ve Amerikan Psikiyatri Birliği (APA) seminerlerine konuşmacı olarak katılan Dr. Özgür Öztürk, ayrıca Türkiye Psikiyatri Derneği Asistan Çalışma Birimi’nin de kurucusudur.

2005-2008 seneleri içerisinde Balıklı Rum Hastanesi Anatolia Klinikleri’nde psikiyatri uzmanı olarak çalışan Dr.Öztürk, 2007 Aralık’ta girdiği sınavda başarılı olarak Psikiyatri Doçenti, 2014 yılında ise Profesör unvanını almıştır.

Hali hazırda kurucusu olduğu İstanbul Psikiyatri Enstitüsü isimli sağlık merkezinde görevini sürdüren Prof.Dr. Özgür Öztürk iyi seviyede İngilizce ve Almanca konuşmaktadır. Prof. Dr. Özgür Öztürk’e ait yurt içi ve yurt dışı olmak üzere 40’a ilmi makale, üç kitap ve bir de textbook çevirisi vardır.

Prof. Dr. Özgür Öztürk Kimdir?

Prof. Dr. Özgür Öztürk ücretleri ne kadar?

Uzun yıllardır hastalarına hizmet vermeye devam eden Prof. Dr. Özgür Öztürk, İstanbul Şişli’de bulunan sağlık merkezinde hastalarını kabul etmektedir. Sektördeki çalışma arkadaşlarına göre muayene ücretlerinin pahalı olduğu söylense de bu durum hastadan hastaya, vakadan vakaya göre değişmektedir. Bu sebeple Prof. Dr. Özgür Öztürk randevu hattını arayarak veya kendisine e-mail yoluyla ulaşarak detayları öğrenebilirsiniz.

Daha fazla bilgi: 0 (212) 912 65 99 | Teşvikiye Mah.Hakkı Yeten Cad. No.13 D.104 K.16 Terrace Fulya Center 2 Şişli/İstanbul

Meraklı olduğu alanlar

Şizoid Kişilik Bozukluğu, Sinir Hastalığı, Psikotik Bozukluklar (Şizofreni vb.), Psikiyatrik Bozukluk, Bağımlılık tedavisi, Panik Atak, Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu), Özgül Fobi, Öfke Kontrol Bozukluğu, Narsistik Kişilik Bozukluğu, Manik Depresif Bozukluk, Majör Depresif Bozukluk, Madde Kullanımıyla İlişkili Bozukluklar, Kumar Bağımlılığı, İlişki Problemleri, Paranoid Kişilik Bozukluğu, Psikotik Bozukluklar ve Şizofreni ile Bağımlılıklar, Kişilik ve Davranış Bozuklukları

Sosyal medya sıklığı

Prof. Dr. Özgür Öztürk instagram ve Twitter kullanımı Facebook kullanımına göre oldukça azdır. Ancak Facebook’ta Prof. Dr. Özgür Öztürk sayfasını 130 bin kişi takip etmektedir. Kendisi YouTube üzerinde de çeşitli kanalların çok kez konuğu olmuştur.

 

Göktuğ Efil
Uzun zamandır farklı kategorilerde olan sitelerimi yönetiyorum. Daha önce ekonomi, spor ve yerel haberler kısmında projelerim bulunuyor. Şimdi de saglikhaberleri.net ile sağlık sektöründe dinamik bir içerik platformu yaratma amacım var.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir