Doktor

Uzm. Dr. Mehmet Levent Soylu Kimdir?

Uzm. Dr. Mehmet Levent Soylu kimdir?

Uzm. Dr. Mehmet Levent Soylu kimdir?

Uzm. Dr. Mehmet Levent Soylu kimdir? Sektörün en deneyimli doktorlarından olan Uzm. Dr. Mehmet Levent Soylu, 57 yaşındadır. Aslen Adanalıdır ve hizmete de Adana Seyhan’da bulunan hususi muayenehanesinde devam etmektedir. Lise öğrenimini Liseyi Tarsus Amerikan Lisesi’nde, üniversite eğitimini ise Çukurova Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır. Uzmanlığını da aynı şekilde Çukurova Üniversitesi’nde almıştır.

Tecrübeler

1 sene süresinde Tavistok’da Cinsel taciz tedavisi ve Londra Psikiyatri Enstitüsü’nde “Evlilik ve Cinsel Terapileri” öğrenimi almış olan Uzm. Dr. Mehmet Levent SOYLU, Evlilik ve Cinsel Terapileri konusu kapsamında 30’a yakın ilmi yayın ve makale malikidir. Aynı zamanda “Erken Boşalmada Kendi Kendine Tedavi” isimli bir kitabı ve “Kadın Cinsel Sorunları” konusuna dair ikinci bir kitabı raflara girmek için hazırlanmaktadır.

Uzm. Dr. Mehmet Levent SOYLU, 2007 senesinden bu yana Cleaveland – Isragıc Gestalt Psikoterapi üyesidir ve 5 adet kişisel gelişim ve psikoterapi dalında araştırmalarına devam etmektedir.

Uzm. Dr. Mehmet Levent Soylu ücretleri

Uzm. Dr. Mehmet Levent Soylu ücretleri ne kadar?

Adana’da kendi kliniğinde hastalarına hizmet vermeyi sürdüren Uzm. Dr. Mehmet Levent Soylu seans ücretleri, doktorun hasta teşhislerinden sonra belli olmaktadır. Bu sebeple Uzm. Dr. Mehmet Levent Soylu randevu hattına ulaşarak veya mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi: 0 (850) 433 41 29 | Adres: Reşat Bey Mah. Türkkuşu Cad. Günep Panaroma İş Merkezi A Blok. Kat: 6 D: 602 Seyhan/Adana

Meraklı olduğu alanlar

Kumar bağımlılığı tedavisi, Vajinismus tedavisi, Evlilik terapisi, Depresyon tedavisi, Psikoterapi, Online terapi, Takıntı, Özgül Fobi, Agorafobi, Sosyal FobiFobiler, Klostrofobi (Kapalı alan korkusu), Uçak Fobisi (Uçuş Korkusu), Cinsel İsteksizlik, Sinir Bozuklukları-Anksiyete

Sosyal medya sıklığı

Uzm. Dr. Mehmet Levent Soylu instagram hesabını aktif bir şekilde kullanmamaktadır. Son gönderisini 2021 senesinde paylaşan Soylu’nun 3.500 kişi civarında takipçisi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Uzm. Dr. Mehmet Levent Soylu YouTube kanalını oldukça etkin bir biçimde kullanmaktadır. YouTube hesabında 5 bin aşkın abonesi vardır ve gün aşırı video yüklemeyi sürdürmektedir.

Göktuğ Efil
Uzun zamandır farklı kategorilerde olan sitelerimi yönetiyorum. Daha önce ekonomi, spor ve yerel haberler kısmında projelerim bulunuyor. Şimdi de saglikhaberleri.net ile sağlık sektöründe dinamik bir içerik platformu yaratma amacım var.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir