Doktor

Op. Dr. Seval Taşdemir Kimdir?

Op. Dr. Seval Taşdemir Kimdir?

Op. Dr. Seval Taşdemir Kimdir?

Kadın Doğum Uzmanı olan Op. Dr. Seval Taşdemir, 62 yaşındadır. Eğitim hayatının tamamını Ankara’da geçiren Taşdemir, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirmiştir. Uzmanlığı İstanbul Asya Yakası’nda bulunan Zeynep Kamil Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde yapmıştır. Hizmete resmi olarak ise 1992 senesinde start vermiştir.

Tecrübeler

Op. Dr. Seval Taşdemir, ihtisas öğreniminin akabinde GATA’da Tüp bebek eğitimi almıştır. Ayrıca küresel düzeyde seminerlere katılan Taşdemir, Endokrinoloji ve İnfertilite dalında da öğrenim görmüş ve ilgili alanda uzmanlık kazanmıştır.

Türkiye’de ve Türkiye dışında saygın dergilerde 40’a yakın makalesi yer alan Op. Dr. Seval Taşdemir, doktorluk vazifesine 2002 senesinden bu yana Ferti-Jin Özel Sağlık Hizmetleri Kliniği’nde Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı olarak devam etmektedir. Op. Dr. Seval Taşdemir instagram hesabını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Burada 44 bin civarı takipçisi bulunmaktadır.

Op. Dr. Seval Taşdemir Kimdir?

Çalıştığı kurumlar

  • Zeynep Kamil Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi (1992 – 2002)
  • Fertijin Kadın Sağlığı ve Yardımcı Üreme Teknikleri Merkez (2002 – Görevi sürüyor)

Op. Dr. Seval Taşdemir ücretleri ne kadar?

Ücretler hastadan hastaya değişiklik göstermektedir. Bunun için doktorun hastayı görmesi ve muayene etmesi gerekmektedir. Ücretlerine ulaşabilmek için Op. Dr. Seval Taşdemir randevu hattına başvurabilirsiniz.

Daha fazla bilgi: 0 (850) 433 38 04 | Adres: Nispetiye Cad. Bebek Yokuşu Sok. No : 6 Etiler

Meraklı olduğu alanlar

Endometrial polip ve kanser taraması, Hormonal Bozukluklar, Kadın Hastalıkları (Jinekoloji)Doğum Kontrol, Histereskopi, Myom (Miyom), fibromyoma, Çikolota Kisti, Laparoskopi, Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi, Endometriozis (çikolata kisti), endometrioma, Endometriozis, Polikistik Over, Gebelik Dönemi Genel, Genel Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gebelikten Korunma Yöntemleri, Tüp BebekGebelik, Ürojinekoloji, MenopozKısırlık / İnfertilite

Göktuğ Efil
Uzun zamandır farklı kategorilerde olan sitelerimi yönetiyorum. Daha önce ekonomi, spor ve yerel haberler kısmında projelerim bulunuyor. Şimdi de saglikhaberleri.net ile sağlık sektöründe dinamik bir içerik platformu yaratma amacım var.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir