Doktor

Uzm. Dr. Sinan Coşkun Turan Kimdir?

Uzm. Dr. Sinan Coşkun Turan Kimdir?

Uzm. Dr. Sinan Coşkun Turan Kimdir?

Kardiyoloji dalında Kalp Ve Damar Hastalıkları, Koroner Kalp Hastalığı, Damar Sertliği gibi konularda hastalarına hizmet vermeyi sürdüren Uzm. Dr. Sinan Coşkun Turan, 54 yaşındadır. Eğitim hayatının büyük bir bölümünü İstanbul Üniversitesi’nde geçiren Turan, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden 23 yaşında mezun olmuştur. Yine aynı üniversitede Kardiyoloji ihtisasını tamamlayarak uzmanlık almıştır.

Tecrübeler

Uzm. Dr. Sinan Coşkun Turan, birçok farklı hastanede hasta kabulünde bulunmuştur. Bunlar Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi, İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Ataşehir Avicenna ve Çamlıca Hastanesi olarak sıralanabilir. İyi derecede İngilizce bilmekte olan Turan, doktorluk görevine Kadıköy’de yer alan hususi muayenehanesinde sürdürmektedir.

Uzm. Dr. Sinan Coşkun Turan Kimdir?

Uzm. Dr. Sinan Coşkun Turan ücretleri ne kadar?

Uzm. Dr. Sinan Coşkun Turan, bir süredir kendisine ait özel muayenehanesinde hizmet vermektedir. Dolayısıyla fiyatları hastane ortalamalarına göre yüksek olabilir. Ancak bu tip alanlarda vaka kontrolü yapılmadan ücret verilmesi oldukça güç olacaktır. Bu sebeple Uzm. Dr. Sinan Coşkun Turan randevu hattından bilgi alabilir ya da mail yoluyla kendisine ulaşabilirsiniz. Ödeme seçenekleri içerisinde nakit ve kredi kartı bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi: 0 (850) 811 40 74 | Kozyatağı, İbrahim Ağa Sk. No:12, Kat:6, Daire: 26 34742 Kadıköy/İstanbul

Meraklı olduğu alanlar

Atrial Fibrilasyon, Koroner Bypass Cerrahisi, Koroner Arter Tıkanıklığı, Kalp Pili Uygulaması, Koroner Bypass Cerrahisi, Aritmi, Bilekten Anjiyo

Sosyal medya sıklığı

Ünlü isimleri de muayenehanesinde ağırlayan ve kontrol gerçekleştiren Uzm. Dr. Sinan Coşkun Turan instagram hesabını aktif bir biçimde kullanmaktadır. Fakat diğer sosyal medya platformlarında kendisinin etkinliği azalmaktadır. Turan’ın instagram üzerinde de 1.000’i aşkın takipçisi bulunmaktadır.

 

Göktuğ Efil
Uzun zamandır farklı kategorilerde olan sitelerimi yönetiyorum. Daha önce ekonomi, spor ve yerel haberler kısmında projelerim bulunuyor. Şimdi de saglikhaberleri.net ile sağlık sektöründe dinamik bir içerik platformu yaratma amacım var.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir