Doktor

Prof. Dr. Sıdıka Kurul Kimdir?

Prof. Dr. Sıdıka Kurul Kimdir?

Prof. Dr. Sıdıka Kurul Kimdir?

Prof. Dr. Sıdıka Kurul Kimdir? Genel Cerrahi dalında hastalarına hizmet vermekte olan Prof. Dr. Sıdıka Kurul, 72 yaşındadır. Aslen Karadeniz Zonguldaklıdır. Tıp öğrenimini 23 yaşında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde bitirmiştir. Genel Cerrahi dalının yanı sıra, 33 yaşında Plastik Cerrahi Uzmanı olmuştur. Aynı zamanda Prof. Dr. Sıdıka Kurul, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’nde misafir doktor olarak birçok mesleki eğitime iştirak sağlamıştır.

Tecrübeler

Plastik Cerrahi Uzmanlığı’nın ardından 5 sene boyunca Vakıf Gureba Hastanesi’nde zorunlu hizmeti çerçevesinde görevini ifa eden Prof. Dr. Sıdıka Kurul, 1989 senesinde Plastik Cerrahi Doçenti,1995 senesinde ise Plastik Cerrahi Profesörü olmuştur.

İnternasyonel saygın dergi ve seminerlerde 100’ü aşkın yayın ve tebliği yer almaktadır. Prof. Dr. Sıdıka KURUL, Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, Onkoloji Derneği, Türk Onkoloji Grubu ve Türk Onkoloji Vakfı, European Society of Surgical Oncology ve International Confederation for Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery üyesidir. Ayrıca Balkan Union of Oncology‘nin de Kurucu Üyesidir.

Prof. Dr. Sıdıka Kurul, evli ve bir çocuk annesidir. Kurul, İstanbul Üniversitesi Onkoloj servisinde hastalarını ağırlamayı sürdürmektedir.

Prof. Dr. Sıdıka Kurul Kimdir?

Prof. Dr. Sıdıka Kurul ücretleri ne kadar?

Prof. Dr. Sıdıka Kurul, Deri Kanseri (Melanom), Malign Melanom, Ben Kanseri üzerine yoğunlaşmıştır. Fakat bu tarz hastalıkların ücretleri kesinlikle doktor kontrolünün ardından belli olmaktadır. Bu sebeple Prof. Dr. Sıdıka Kurul randevu hattından kendisine ulaşabilir, mail yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

Ayrıca Prof. Dr. Sıdıka Kurul, Plastik Cerrahi Uzmanlığı sebebiyle uzun yıllardır Liposakşın, Karın germe – abdominoplasty (tummy tuck) (liposakşın), İzsiz meme büyütme, Meme onarımı işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Daha fazla bilgi 0 (850) 433 39 03 | Yıldızposta Cad.Ayyıldız Sitesi A Blok No: 30 Kat: 2 Daire: 6 Gayrettepe Beşiktaş/İstanbul

Meraklı olduğu alanlar

Deri Kanseri (Melanom), Malign Melanom, Ben Kanseri, Mamoplasti, Deri Kanserleri, Cilt Kesisi, Bölgesel Yağlanma, Benler, Kol Ve El Estetiği, Meme Kanserine Bağlı Meme Cerrahisi, Meme Protezi, Abdominoplasti, Cilt Hastalıkları, Burun Hastalıkları, Göğüs Estetiği, Yağ Aldırma, Liposuction, Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme, Karın Germe

Sosyal medya sıklığı

Prof. Dr. Sıdıka Kurul sosyal medya kullanımı oldukça düşüktür. Isntagram ve YouTube hesapları bulunmayan Kurul, Twitter hesabını ise uzun bir süredir kullanmamaktadır. Bunun yanı sıra Kurul, birçok programa katılmış ve bilgilerini hastalarıyla paylaşmıştır.

Göktuğ Efil
Uzun zamandır farklı kategorilerde olan sitelerimi yönetiyorum. Daha önce ekonomi, spor ve yerel haberler kısmında projelerim bulunuyor. Şimdi de saglikhaberleri.net ile sağlık sektöründe dinamik bir içerik platformu yaratma amacım var.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir