Doktor

Doç. Dr. Bülent Çitgez Kimdir? ☑️

Doç. Dr. Bülent Çitgez Kimdir?

Doç. Dr. Bülent Çitgez Kimdir?

Meme Kanseri Cerrahisi, Dikişsiz tiroid cerrahisi, Hipoparatiroidizm alanlarında hastalarına hizmet veren Doç. Dr. Bülent Çitgez, 1976 İstanbul doğumludur. Özel Çavuşoğlu Koleji’nde lise eğitimini tamamlayan Çitgez, 2000 senesinde ise Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Hali hazırda Memorial Ataşehir Hastanesi’nde hastalarını ağırlamaktadır. Çitgez, 23 Kasım 2008 tarihinden beri evlidir.

Tecrübeler

Doç. Dr. Bülent Çitgez, Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan hemen sonra 2002-2008 yılları arasında, Şişli Hamidiye Etfal Egitim Ve Araştırma Hastanesi’nde Asistan Doktor, 2008-2016 yılları arasında Şişli Hamidiye Etfal Egitim Ve Araştırma Hastanesi’de uzman doktor, 2016-2021 yılları arasında ise Şişli Hamidiye Etfal Egitim Ve Araştırma Hastanesi’de Doçent Doktor (Genel Cerrahi Uzmanı) olarak görevini ifa etmiştir. Aynı zamanda 2018-2021 yılları arasında Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nde, 2021 yılından itibaren de Üsküdar Üniversitesi’nde Profesörlük yapmaktadır. Hali hazırda Hizmet Hastanesi ve Memorial Ataşehir Hastaneleri’nde de hastalarına hizmetini sürdürmektedir.

Doç. Dr. Bülent Çitgez Kimdir?

Doç. Dr. Bülent Çitgez Ücretleri Ne Kadar?

Doç. Dr. Bülent Çitgez hali hazırda farklı hastanelerde ve çeşitli alanlarda hastalarını ağırlamaktadır. Dolayısıyla hem hastane politikası hem de vaka kontrolü gerçekleştirmeden ücretlerin açıklanması mümkün değildir. Kendisine Doç. Dr. Bülent Çitgez randevu hattı ya da e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi: 0505 237 68 47Küçükbakkalköy Mah, Vedat Günyol Cd. No:28-30, 34758 Ataşehir/İstanbul

Meraklı Olduğu Alanlar

Meme Kanseri Cerrahisi, Dikişsiz tiroid cerrahisi, Hipoparatiroidizm, Hipotiroid, Cerrahi İnfeksiyonlar, Tiroid Nodülü, Meme Ca, Tiroid Kanseri, Paratiroid Kanseri, Paratiroid Bezi Hastalıkları, Meme Kisti, Tiroid Hastalıkları (guatr), Meme Kanseri, Meme Hastalıkları

Sosyal Medya Sıklığı

Doç. Dr. Bülent Çitgez instagram ve Facebook platformlarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. 2 bini aşkın beğenisi olan Facebook sayfasının yanı sıra kişisel Facebook hesabından da sıkça paylaşım yapmaktadır. Instagram hesabını da yoğun bir biçimde kullanan Çitgez, burada da 1500’ü aşkın takipçiye sahiptir. Kişisel web sitesi de bulunan Çitgez, birçok programa katılarak bilgilerini paylaşmaktadır.

 

Göktuğ Efil
Uzun zamandır farklı kategorilerde olan sitelerimi yönetiyorum. Daha önce ekonomi, spor ve yerel haberler kısmında projelerim bulunuyor. Şimdi de saglikhaberleri.net ile sağlık sektöründe dinamik bir içerik platformu yaratma amacım var.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir