Doktor

Uzm. Dr. Canan Yıldırım Kimdir? ☑️

Uzm. Dr. Canan Yıldırım Kimdir?

Uzm. Dr. Canan Yıldırım Kimdir?

Uzm. Dr. Canan Yıldırım Kimdir? Nöralterapi, Felç (İnme), Gelişim Testi (Zihinsel Ve Fiziksel Gelişim) gibi alanlarda hastalarına hizmet vermekte olan Uzm. Dr. Canan Yıldırım, 48 yaşındadır. Aslen Hataylıdır. Lise eğitiminin akabinde İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 33 yaşında mezun olmuştur. Uzmanlığını 5 sene süresince İstanbul Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde almış ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı unvanını kazanmıştır.

Mesleki kariyerine aynı hastanede devam eden Uzm. Dr. Canan Yıldırım, 2004-2007 seneler içerisinde ise Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Çocuk Nörolojisi üst uzmanlığını almıştır. İyi derecede İngilizce bilen Yıldırım, “Otizmin Kıyısından Hikayeler” isminde bir kitap da çıkarmıştır.

Tecrübeler

Zorunlu görev yükümlülüğünü 2008-2010 senelerinde Diyarbakır Çocuk Hastanesi’nde ifa etmiş olan Uzm. Dr. Canan YILDIRIM, 2010 senesinde kısa zamanlı olarak Zeynep Kamil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, 2010-2013 senelerinde ise Erdem Hastanesi’nde hasta kabulü yapmıştır. 2010-2014 seneleri arasında Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı’nda akademik kurul üyesi ve nörolojik tıbbi danışman olarak araştırmalarda bulunmuş, Vakıf’ın erken müdahale ünitesinin hayata geçirilmesine ve geliştirilmesinde, Serebral Palsi değerlendirme konseyinde etkin bir biçimde rol oynamıştır.

Uzm. Dr. Canan YILDIRIM, 2013 senesinden itibaren Ataşehir’de faaliyetlerini sürdüren hususi kliniğinde ekibinde bulunan bir psikolog ve EEG teknisyeni ile birlikte 0-18 yaş arası çocuk nörolojisiyle alakalı problemlerde nörolojik muayene, elektorensefalografi çekim ve incelemesi, gelişim testleri, kişisel ve aile terapileri konuların çalışmalarını sürdürmektedir.

Aynı zamanda Uzm. Dr. Canan Yıldırım, Türk Çocuk Nörolojisi Derneği, Türk Tabipler Birliği, Türk Pediatri Kurumu, European Pediatric Neurology Society, Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı ve Türk Uyku Tıbbı Derneği üyesidir.

Uzm. Dr. Canan Yıldırım ücretleri

Uzm. Dr. Canan Yıldırım Ücretleri Ne Kadar?

Yaklaşık 10 yıldır kendi özel muayenahanesinde hastalarını kabul eden Uzm. Dr. Canan Yıldırım, vaka kontrolü ile birlikte fiyat bilgilendirmesi yapmaktadır. Çocuk hastalıkları, vaka denetimi yapılmadan fiyat belirlenmesi en zor hastalıkların başında gelmektedir. Dolayısıyla daha fazla bilgi ve ücret tarifesi için Uzm. Dr. Canan Yıldırım randevu hattından ya sosyal medya hesaplarından kendisine ulaşabilirsiniz.

Meraklı Olduğu Alanlar

Spinal Kord. Çevresel Sinir Sistemi Ve Kas Hastalıkları, Nörometabolik Hastalıklar, Beyin Felci (Serebral Palsi, Spastik Felç), Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB), Multipl Myelom (Kemik İliği Kanseri), Mental Retardasyon (Zeka Geriliği), Febril Konvülziyon (Ateşli Nöbet)

Sosyal Medya Sıklığı

Kendisine ait bir web sitesi de bulunan Uzm. Dr. Canan Yıldırım Facebook ve Instagram hesaplarını aktif bir biçimde kullanmaktadır. Özellikle Facebook sayfası 10 bini aşkın kişi tarafından beğeni alırken instagram’da ise 3 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Göktuğ Efil
Uzun zamandır farklı kategorilerde olan sitelerimi yönetiyorum. Daha önce ekonomi, spor ve yerel haberler kısmında projelerim bulunuyor. Şimdi de saglikhaberleri.net ile sağlık sektöründe dinamik bir içerik platformu yaratma amacım var.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir