Doktor

Prof. Dr. Serhat Fındık Kimdir? ☑️

Prof. Dr. Serhat Fındık Kimdir?

Prof. Dr. Serhat Fındık Kimdir?

Prof. Dr. Serhat Fındık Kimdir? Koronavirüs sürecinde sıklıkla ekranlarda görülen ve görüşleriyle dikkatleri üzerine çeken Prof. Dr. Serhat Fındık, 53 yaşındadır. İlk, orta ve lise eğitiminin ardından Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Uzmanlığı ise, yine Hacettepe Üniversitesi’nde 4 yıl boyunca çalışarak kazanmıştır. Bilhassa Covid-19 sürecinden sonra görüşleri ve ifade ettikleriyle çok sayıda takipçi kazanmıştır. Eğitim hayatının akabinde Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve ABD’de birçok eyalette hastalarına hizmet vermiştir.

Tecrübeler

2004 yılında American College Of Chest Physicians’ta ”Fellow” unvanı almıştır. 2005 Yılında ”Doçent Doktor” 2012 senesinde ise ”Profesör Doktor” olmuştur.

Prof. Dr. Serhat Fındık Kimdir? Prof. Dr. Serhat Fındık, 2011 Yılında International Biographical Center tarafından “En Başarılı 100 Sağlık Profesyoneli “Top 100 Health Professionals-2011” ödülünü ve American Biographical Instute tarafından 21.yüzyılın Akil Kişileri “Great Minds of 21st Century” ödülünü kazanmış, 2013 yılında American College of Chest Physicians tarafından Küresel Yönetici “Global Governor” seçilmıştır. Göğüs Hastalıkları, Alerji, Uyku Tıbbı ve Yoğun Bakım ile alakalı bütün konu ve hastalıklar üzerinde Türkiye ve Türkiye dışındaki çalışmaları, deneyimleri, konuşma ve seminerleri bulunmaktadır.

Prof. Dr. Serhat Fındık Ücretleri Ne Kadar?

Sigara Bıraktırma, Akciğer Embolisi, İnterstsiyel Akciğer Hastalıkları gibi alanlarda hizmet vermekte olan Fındık, hastalarıyla birebir iletişim kurmakta ve ehemmiyetle yaklaşmaktadır. Bu sebeple Fındık’ın kontrolünden geçmeyen vakalar için ücret belirlemesi yapmak doğru olmayacaktır. Daha detaylı bilgi için Prof. Dr. Serhat Fındık randevu hattından ya sosyal medyalarından ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi: 0 (850) 433 41 19 / Ağaoğlu MyPrestige Barbaros Mahallesi, Sarkaç Sokak No: 1 Kat 16 Daire 141 (Ülker Basketbol Arena’nın Yanı) Batı Ataşehir/İstanbul

Meraklı Olduğu Alanlar

Sigara Bıraktırma, Akciğer Embolisi, İnterstsiyel Akciğer Hastalıkları, Pnömotoraks, Amfizem tedavisinde valf tedavisi, Bronşektazi, İlaç Alerjileri,Pnömoniler ve solunum sistemi enfeksiyonları, Sarkoidoz, Besin Alerjisi, Genel Göğüs Hastalıkları, Nefes Darlığı, Göğüs AğrısıKanlı Balgam, Öksürük, Akciğer Kanseri, Uyku Apne Sendromu, Koah, Astım

Sosyal Medya Sıklığı

Prof. Dr. Serhat Fındık, yukarıdaki paragraflarda da bahsettiğimiz gibi koronavirüs hastalığının ardından görüşleri nedeniyle çok sayıda kişinin takibine girmiştir. Bu sebeple Prof. Dr. Serhat Fındık Twitter hesabında 200 bin takipçisi bulunmaktadır. Fakat Serhat Fındık instagram platformunu ise çok fazla kullanmamaktadır. Sık sık programlara katılan Serhat Fındık, Yeniden Refah Partisi’nin düzenlediği koronavirüs toplantısında söyledikleri ile hafızalara kazınmıştır.

Göktuğ Efil
Uzun zamandır farklı kategorilerde olan sitelerimi yönetiyorum. Daha önce ekonomi, spor ve yerel haberler kısmında projelerim bulunuyor. Şimdi de saglikhaberleri.net ile sağlık sektöründe dinamik bir içerik platformu yaratma amacım var.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir