Diyet

Ferudun Kunak’tan Zayıflatan Karışım

Ekranların sevilen doktoru Ferudun Kunak, verdiği zayıflama kürü ile en fazla bölgesel yağlanmadan kişilerin kurtulabileceği hakkında ipuçları verdi. Aktardan kolaylıkla alınabilecek birkaç bitkinin yoğurt içine karıştırılarak tüketilmesi ile kişinin metabolizma hızı olması gerekenden iki katına çıkarak fazla kilolarından kurtulmasını sağlıyor.

Bu kür uygulamasında biraz da karbonhidrat tüketimi azaltıldığında sonuç mükemmel oluyor. Bir çok kişinin uygulayarak memnun kalmış olduğu bu kür son zamanlarda en çok uygulanan zayıflama kürü olarak biliniyor. Kürün içerisinde her zaman tükettiğimiz zencefil, zerdaçal, mahlep, tarçın, sumak, çörekotu ve yoğurt bulunuyor.

Ferudun Kunak Zayıflama Kürü Nasıl Yapılıyor?

Ferudun Kunak’ın ekranlardan seyircilerine vermiş olduğu kürü uygulamak oldukça kolay. Kısa sürede kilo vermek isteyenlerin yanında bu kürü diyabet tedavisi için şeker hastaları da kullanabilir. Hem kilo verme hem de diyabetten kurtulma kürü olan bu karışım uygulayanlar arasında mucize iksir olarak isimlendiriliyor. Peki; Ferudun Kunak zayıflama kürü içinde neler bulunuyor?

  • 2 yemek kaşığı yoğurt
  • 1 yemek kaşığı çekilmiş çörekotu
  • 1 yemek kaşığı sumak
  • 1 yemek kaşığı tarçın
  • 1 yemek kaşığı mahlep
  • 1 yemek kaşığı zerdeçal
  • 1 yemek kaşığı zencefil

Yukarıda saymış olduğumuz tüm baharatlar toz halinde olacak ve hepsi ölçüsü kadar yoğurt içinde karıştırılacak. Macun kıvamına gelen bu karışım her yemekten yarım saat önce tüketilecek. Yemeklerden yarım saat önce tüketilen bu kürün üzerine maden suyu veya bir su bardağı kadar su içilecek. Kısa sürede kilo vermeyi kolaylaştıran bu kürün yan etkisi olmadığı için her yaşta kişi tarafından uygulanabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir